October 2017 - #CeritaMak

Wednesday, October 25, 2017

Thursday, October 19, 2017

Wednesday, October 18, 2017

Monday, October 16, 2017

My 4th Pregnancy

Sebenarnya Mak tak tahu nak cerita pasal apa kalau bab pregnancy ni. Dah 3 previous pregnancy, maybe I should share bout my experience ...
6:19:00 PM 8

Sunday, October 15, 2017

Wednesday, October 11, 2017

Tuesday, October 10, 2017

Monday, October 9, 2017

Sunday, October 8, 2017

Saturday, October 7, 2017

Friday, October 6, 2017

Photobucket Pula Problem.

Hari tu ImageShack sekarang Photobucket. Sebenarnya benda ni dah lama. Tapi disebabkan malam ni mak baru nak berkesempatan nak download pic...
3:45:00 AM 3

Thursday, October 5, 2017

Wednesday, October 4, 2017

Daily Quotes #25

Hi Love ;) "Worrying does not take away tomorrow's troubles, it takes away today's peace," Indeed. Somehow worry...
5:43:00 PM 2

Tuesday, October 3, 2017

Sambal Kicap Johor

Of course I'm a proud Johorean. Eh tetiba. Tak kisahlah awak panggil sambal cili kicap ke sambal kicap johor ke, sambal ni memang sed...
3:53:00 PM 16

Monday, October 2, 2017