2017 - #CeritaMak

Friday, December 22, 2017

Wednesday, December 13, 2017

Monday, December 11, 2017

Sunday, December 10, 2017

TERBERANAK ATAS KATIL

Ceritanya, mak rehat baring. Perut dengan pinggang mak sengal-sengal macam biasalah. So mak tak fikir apa. Then tetiba rasa nak terkentut,...
9:32:00 AM 9

Friday, December 1, 2017

Bacaan Selawat Maulidur Rasul

SELAWAT MAULIDUR RASUL ‎صَلَّى اللهُ عَلَى مُحَمَّد Selawat Allah ke atas Muhammad ‎صَلَّى اللهُ عَلَيْهِ وَسَلَّمَ Selawat salam dipo...
7:17:00 AM 0

Monday, November 20, 2017

Daily Quotes #26

Hi and Happy Monday! "If I was meant to be controlled, I would have come with a remote," Don't let others control you...
8:00:00 AM 1

Sunday, November 19, 2017

Tuesday, November 14, 2017

Saturday, November 11, 2017

Friday, November 10, 2017

Wednesday, October 25, 2017

Thursday, October 19, 2017

Wednesday, October 18, 2017

Monday, October 16, 2017

My 4th Pregnancy

Sebenarnya Mak tak tahu nak cerita pasal apa kalau bab pregnancy ni. Dah 3 previous pregnancy, maybe I should share bout my experience ...
6:19:00 PM 8

Sunday, October 15, 2017

Wednesday, October 11, 2017

Tuesday, October 10, 2017

Monday, October 9, 2017

Sunday, October 8, 2017

Saturday, October 7, 2017

Friday, October 6, 2017

Photobucket Pula Problem.

Hari tu ImageShack sekarang Photobucket. Sebenarnya benda ni dah lama. Tapi disebabkan malam ni mak baru nak berkesempatan nak download pic...
3:45:00 AM 3

Thursday, October 5, 2017